Болгарка (Кутова шліфувальна машина) MILWAUKEE AGV 22-230 E (4933431850)

- В наявності
- Код: 23051996
12 873 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Основні переваги
Додаток
Технічні дані
Включено
Підсумок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 6 kg |
| Волість | 2200 W |
| Діаметр диска | 230 mm |
| Діаметр коливального руху (мм) | 0 |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 6600 |
| Напруга | 230 V |
- Ціна: 12 873 ₴

