Болгарка (кутова шліфувальна машина) MILWAUKEE AGV 13-125 XE (4933451218)

- В наявності
- Код: 44980882
12 204 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
AGV 13-125 XE | Потужна кутова шліфувальна машина
ЗАХИСНИК 1250 Вт Двигун потужністю 1250 Вт із статором, покритим епоксидною смолою, і додатковим захистом обмотки гарантує значно довший термін служби інструменту Компактний і тонкий дизайн для комфортної роботи Електронна система забезпечує постійну швидкість під навантаженням Функція блокування перемикача для запобігання автоматичному запуску після збою живлення Захист від перевантаження для запобігання перегріву Запобіжна муфта захищає користувача від травми, викликаний віддачею інструментуFIXTEC™ - заміна диска без ключа
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1 kg |
| Волість | 1250 W |
| Діаметр диска | 115 mm |
| Діаметр коливального руху (мм) | 0 |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 11500 |
| Напруга | 230 V |
- Ціна: 12 204 ₴




