Болгарка (кутова шліфувальна машина) MILWAUKEE M18 FSAG125XB-0X FUEL (4933478429)

- В наявності
- Код: 108898854
13 057 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Потужність, еквівалентна дротовій шліфувальній машині RAPIDSTOP™, забезпечує зупинку диска менш ніж за 2 секунди та гарантує найвищий рівень захисту користувача в порівнянні з попередньою моделлю.Бічна антивібраційна ручка, що знижує рівень вібрації, дозволяє замінювати диски без інструментів ручка Змінний пилозахисний чохол запобігає потраплянню сміття, подовжуючи термін служби двигуна 125-мм чохол без інструментів забезпечує чудову ефективність різання та швидке налаштування кришки без гайкового ключа Функція блокування лінії для запобігання автоматичному запускуДНК нашої платформи FUEL™ переосмислює баланс бездротових технологій. Безщітковий двигун MILWAUKEE® POWERSTATE™, акумулятор REDLITHIUM™ і електронний інтелект REDLINK PLUS™ забезпечують виняткову потужність, час роботи та довговічність, що забезпечує сумісність з усіма акумуляторами MILWAUKEE® M18™.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,2 kg |
| Волість | 1200 W |
| Діаметр диска | 125 mm |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 8500 |
| Напруга | 18 V |
- Ціна: 13 057 ₴






