Болгарка (кутова шліфувальна машина) Hikoki G3613De

- Немає в наявності
- Код: 147078617
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
G3613DE WQАКУМУЛЯТОРНА КУТОВА ШЛІФУВАЛЬНА МАШИНА Шліфувальна машина G3613DE має дуже хорошу продуктивність на одному заряді завдяки використанню безщіткового двигуна та літій-іонних акумуляторів великої ємності. Пристрій оснащений потужним і витривалим безщітковим двигуном, компактною голівкою, яка полегшує маневрування, системою захисту Kick Back, ручкою проти ковзання Soft Touch, антиперезапуском, плавним стартом, блокуванням шпинделя, світлодіодним підсвічуванням, функцією AUTO та електронним гальмо, яке зупиняє диск менш ніж за 3 секунди після відпускання курка. Комфорт роботи доповнюється ідеально профільованим корпусом, антивібраційно
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikoki |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,5 kg |
| Діаметр диска | 125 mm |
| Мoдель | G3613DE |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 10000 |
| Напруга | 36 V |
- Ціна: 9 999 ₴

