Вібраційна шліфувальна машина Metabo SXE 3125 (600443500)

- В наявності
- Код: 37983722
10 249 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Metabo SXE 3125 600443500
Шліфувальні та полірувальні машини – інструменти, які відіграють ключову роль у різноманітних оздоблювальних, столярних та майстерніх роботах. Завдяки їм можна отримати ідеально рівні поверхні, видалити стару фарбу, надати блиск полірованим елементам. Вибір відповідного інструменту залежить від специфіки завдання та матеріалу, з яким ми працюємо. Давайте поглянемо на деталі Metabo SXE 3125 600443500, щоб зрозуміти, чому це один із найцінніших пристроїв у своїй категорії.
Тип і застосування
Metabo SXE 3125 600443500 — ексцентрикова шліфувальна машина, основним завданням якої є точне шліфування та полірування різних поверх
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1 kg |
| Волість | 310 W |
| Діаметр диска | 125 mm |
| Діаметр коливального руху (мм) | 1 |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 12000 |
| Напруга | 230 V |
- Ціна: 10 249 ₴

