Вібраційна шліфувальна машина Metabo SXE 450 TurboTec (600129000)

- В наявності
- Код: 1073325
11 693 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Metabo SXE 450 TurboTec 600129000
Шліфувальні та полірувальні машини – незамінні інструменти при проведенні ремонтних та будівельних робіт. Завдяки їм можна точно шліфувати і полірувати різні поверхні, що значно полегшує досягнення бажаних ефектів. Однією з найбільш технічно досконалих моделей на ринку є Metabo SXE 450 TurboTec 600129000, яка відрізняється високою якістю виготовлення та багатьма функціями, що полегшують роботу.
Універсальність і застосування
Metabo SXE 450 TurboTec 600129000 відноситься до типу ексцентрикових шліфувальних машин, що робить її ідеальним інструментом для ремонтних і будівельних робіт. Завдяки можливості регулювання амплітуди коливань користувач може адаптувати пристрій для грубого або чистового шліфування, що підвищує його універсальність. Він також сумісний із різноманітними матеріалами, що дозволяє виконувати різноманітні завдання.
Потужність і швидкість обертання
Пристрій оснащений двигуном потужністю 350 Вт, який забезпечує відповідну продуктивність навіть для більш складних завдань. Максимальна швидкість обертання становить 11 000 об / хв, а швидкість обертання без навантаження досягає 8 500 об / хв. Крім того, м'ясорубка має функцію Turboboost, яка дозволяє отримати максимальну ефективність помелу, включивши додаткові резерви потужності.
Блок живлення та діаметр екрана
Тип живлення в даній моделі - мережевий, що гарантує стабільну роботу без необхідності заряджати акумулятор. Довжина кабелю становить 4 м, що забезпечує велику свободу рухів під час роб
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 5 kg |
| Волість | 350 W |
| Діаметр диска | 150 mm |
| Діаметр коливального руху (мм) | 3 |
| Довжина кабелю | 4 m |
| Мoдель | SXE 450 TurboTec |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 11000 |
| Напруга | 230 V |
| Розміри | 150 x 230 x 182 mm |
| Швидкість без навантаження | 8500 obr/min. |
| Доля | prace remontowo-budowlane |
| Рівень вібрації виміряний на ручці | 7 m/s² |
| Шум | 93 dB |
- Ціна: 11 693 ₴






