Вібраційна шліфувальна машина MSW MSW-ES-350

- В наявності
- Код: 96296899
13 123 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Msw 150 Мм 350 Вт Msw-Es-350
Шліфувальні та полірувальні машини є неодмінним елементом обладнання кожної столярної майстерні, гаража чи домашнього робочого місця. Завдяки їм можна швидко і ефективно розгладити дерев'яні поверхні, очистити метал від іржі і відшліфувати камінь. Одним із рекомендованих інструментів у цій к
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSW |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,7 kg |
| Волість | 350 W |
| Діаметр диска | 150 mm |
| Мoдель | MSW-ES-350 |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 10000 |
| Напруга | 230 V |
- Ціна: 13 123 ₴





