Верстат для заточування Proma BKL-1500

- В наявності
- Код: 638251
9 920 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Технічні дані: Вага: 11,5 кг Підключена потужність: 375 Вт Напруга: 230 В Швидкість: 2850 об./хв. Розмір диска: O 150 x 25 x 12,7 мм Розмір диска II: O 150 x 40 x 12,7 мм. це інструмент, який використовується для шліфування, чищення або полірування Залежно від типу використовуваного шліфувального диска він підходить для обробки різних матеріалів Характеризується дуже тихою роботою Стійкі опори для обробленого матеріалу Вбудоване освітлення робочої поверхні Монтажні кронштейни для кріплення до землі або підставка Поставляється з дисками зернистістю 80 і 36 Блок для вирівнювальних дисків Запобіжні кришки Шліфувальні опори**< /p>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proma |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,2 kg |
| Волість | 375 W |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр диска | 150 mm |
| Діаметр коливального руху (мм) | 1 |
| Мoдель | PR 25450150 |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 2850 |
| Напруга | 230 V |
- Ціна: 9 920 ₴

