Верстат для заточування Proma BKL-2000 A25450200

- В наявності
- Код: 638252
15 616 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Proma BKL-2000 A25450200
Настільні шліфувальні машини є необхідними інструментами в кожній домашній майстерні, що дозволяють точно шліфувати та полірувати різні матеріали. Завдяки їм робота стає більш ефективною та безпечною. У цьому описі ми детальніше розглянемо модель Proma BKL-2000 A25450200, яка має безліч переваг і функцій, що полегшують повсякденну роботу.
Універсальність і застосу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proma |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,15 kg |
| Волість | 550 W |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр диска | 200 mm |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 2850 |
| Напруга | 230 V |
- Ціна: 15 616 ₴

