Стрічкова шліфувальна машина Hitachi SB8V2

- В наявності
- Код: 906682
11 942 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
СТРІЧКОВА ШЛІФАЛЬНА МАШИНА HIKOKI / HITACHI SB8V2 WA
Опис продукту
Технічні дані
Предмет аукціону
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hitachi |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 5 kg |
| Волість | 1020 W |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 400 |
| Напруга | 230 V |
| Рівень вібрації виміряний на ручці | 2,5 m/s² |
- Ціна: 11 942 ₴

