Фарбувальна станція Wagner Control Pro 250 M 2371057

- В наявності
- Код: 57930173
24 697 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Напівпрофесійна установка ControlPro 250M
Швидко, чисто та ідеально
Економія робочого часу
Пристосований для роботи з водними (акриловими) лаками
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wagner |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 550 W |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мoдель | Control Pro 250 M |
| Максимальний тиск | 110 bar |
| Максимальна витрата (л/хв) | 1,25 |
| Напруга | 230 V |
- Ціна: 24 697 ₴






