Манеж для собак VidaXL на відкритому повітрі, оцинкована сталь, 4м²

- В наявності
- Код: 92130414
12 440 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Манеж vidaXL з дахом 2x2M
Тримайте цуценя в безпеці, комфорті та комфорт із цією вуличною кліткою. Цей універсальний манеж має багато додатки; вихованець може грати в ньому, займатися і дресирувати або просто залишайтеся там у безпеці. Це буде ідеальний рай для ігор ваших дітей чотирилапі друзі!
У цьому великому розпліднику для собак достатньо місця для фізичних вправ і сітка навколо нього допомагає запобігти бідності та несподіваним нещасним випадкам, дозволяючи вентиляцію. Завдяки міцній і міцній конструкції Виготовлений з оцинкованої сталі, цей високоякісний загін для собак є міцним і міцним міцний. Виготовлений з 100% поліетилену, навіс пожежобезпечний і захищений від УФ-випромінювання, забезпечуючи захист від сонця, дощ, сніг та інші атмосферні фактори. Двері включені відкидні, оснащені засувкою з замком, забезпечать вашим собакам додатковий захист безпеки. Ручка легко збирається. Зверніть увагу, що двері можна встановити зліва або справа залежно від ваших потреб.
Специфікація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота дверей | 85cm |
| Матеріал | Metal |
| Відстань між стрижнями | 1cm |
| Тип | Kojce |
| Ширина дверей | 50cm |
- Ціна: 12 440 ₴



