Манеж для собак VidaXL на відкритому повітрі 7,34 м²

- В наявності
- Код: 93907663
23 004 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Універсальний манеж для собак має багато застосувань: розвага, фізичні вправи, дресирування або просто забезпечення безпеки вашого вихованця. Це справжній рай для вашого вихованця!
У цьому великому манежі достатньо місця для вправ, а сталева сітка допоможе запобігти пустощам і несподіваним нещасним випадкам, одночасно забезпечуючи приплив свіжого повітря. Завдяки своїй довговічній та міцній конструкції з оцинкованої сталі манеж надзвичайно міцний і прослужить роками. Двері на петлях забезпечують додатковий захист і безпеку завдяки замку, що замикається. Крім того, збірка дуже проста.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота дверей | 170cm |
| Матеріал | Metal |
| Відстань між стрижнями | 1cm |
| Тип | Kojce |
| Ширина дверей | 45cm |
- Ціна: 23 004 ₴

