Ноутбук HP Pavilion 15-eg3323nw (8G0K3EA)

- Немає в наявності
- Код: 162717898
9 999 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
_x000D_ HP Pavilion 15
Завжди готовий до гри та роботи.
Ви досягнете всього, чого забажаєте, де б ви не були - Laptop Pavilion із потужними_x000D_ процесор, вдосконалена відеокарта та великий 15,6-дюймовий екран Full HD_x000D_ з мікрокраями та аудіосистемою, встановленою експертами, доставить вам_x000D_ розваги приголомшливої якості та відмінно впораються з багатозадачністю. НІ_x000D_ потрібно йти на компроміси – грати, дивитися фільми і працювати так, як хочеться. Струнка_x000D_ а легкий корпус означає більшу мобільність і ідеальний зовнішній вигляд.
_x000D_ Процесор Intel® Core™ 12-го поколінняОстаннє покоління процесів Intel пропонує ідеальне поєднання продуктивності та ефективності_x000D_ енергії. Ви виконаєте всі завдання швидше, ніж раніше.
_x000D_ Операційна система Windows 11 Home 64Windows пропонує багато нових функцій, як-от Windows Hello та Cortana_x000D_ більша продуктивність, широкі можливості персоналізації та розширені функції_x000D_ безпеки.
_x000D_ NVIDIA® GeForce® MX550Карта NVIDIA забезпечує високу продуктивність і водночас економить енергію - прискорення_x000D_ і феноменальний візуальний досвід, якого ви очікуєте.
_x000D_ Все, що потрібно, щоб діяти швидко.
> Найновіші ігри, а також редагування фото та відео в HD якості - карта_x000D_ Відеокарта GeForce MX550 забезпечує високу продуктивність завдяки технології NVIDIA_x000D_ Optimus® економить енергію
Дванадцятиядерний процесор Intel® Core™_x000D_ i7-1260P останнього покоління з 18 МБ кеш-пам'яті L3 і технологією Intel®_x000D_ Turbo Boost
16 ГБ дуже швидкої пам'яті DDR4-3200 o_x000D_ більша пропускна здатність і стійкість до помилок забезпечать безперебійну роботу.
PCIe® NVMe™ M.2 SSD ємністю до 1_x000D_ TB пропонує до 17 разів більшу швидкість порівняно з традиційними накопичувачами_x000D_ жорсткі диски зі швидкістю 5400 об/хв
_x000D_ Дисплей, який робить вас щасливими.
Надзвичайна деталізація, кристально чиста_x000D_ чітке зображення під будь-яким кутом – це забезпечує екран FHD (1920 x 1080)_x000D_ з широкими кутами огляду - 178°.
Забудьте про неприємні відблиски - антиблікова панель дозволяє використовувати це_x000D_ з комп’ютера навіть надворі в сонячні дні.
Яскравість екрана 250 ніт_x000D_ це ідеальна видимість усіх деталей, краща якість і насиченість зображення_x000D_ плафони - навіть при яскравому освітленні.
Дуже вузька оправа виглядає надзвичайно стильно і водночас робить..._x000D_ у меншому корпусі ми можемо насолоджуватися більшим екраном.
_x000D_ Використовуйте всі можливості.
У вас не вичерпається способів підключення_x000D_ зовнішні пристрої - у вас є все необхідне, включаючи порт SuperSpeed USB_x000D_ Type-C® 10 Гбіт/с із живленням, DisplayPort™ 1.4 і HP Sleep_x000D_ і заряджати.
Вам більше не потрібно турбуватися про покриття_x000D_ або нестабільні, повільні бездротові з'єднання - це завдяки вбудованій карті_x000D_ Intel® Wi-Fi 6 AX201 (2×2) із комбінованим модулем Bluetooth® 5.
Онлайн-зустрічі з яскравим і чітким зображенням навіть за слабкого освітлення_x000D_ освітлення та враження розмови віч-на-віч - це завдяки камері HP Wide_x000D_ Vision HD 720p із вбудованою системою подвійного цифрового мікрофона.
З двома динаміками HP, технологією HP Audio Boost і повним налаштуванням_x000D_ аудіосистеми спеціалістів з B&O, ви можете насолоджуватися багатим досвідом_x000D_ і природний звук.
Пишіть зручно навіть у слабо освітлених приміщеннях – це дозволить_x000D_ повнорозмірна клавіатура з підсвічуванням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1335U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 1,74 kg |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 45% NTSC |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Код виробника | 8G0K3EA |
| Кількість батарейних відсіків | 3 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кеш процесора | 12MB |
| Мoдель | Pavilion 15-eg3323nw |
| Максимальний час роботи | 7,45h |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Операційна система | Windows 11 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Родина процесорів | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Колір | Srebrne |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Частота оперативної пам'яті | 3200MHz |
| Частота процесора | 4600MHz |
| Яскравість матриці | 250 cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴





