Монітор HP E24q G4 (9VG12AA)

- Немає в наявності
- Код: 103028657
9 999 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Насолоджуйтесь високою якістю зображення
Пориньте в розваги з монітором HP E24q G4. Дивіться фільми та серіали в роздільній здатності QHD. Насолоджуйтеся чіткими зображеннями з чудовою чіткістю та зручністю роботи. Матриця IPS забезпечує відмінні кути огляду, тому ви можете насолоджуватися бездоганною якістю контенту, незалежно від того, звідки ви дивитеся на монітор. Тристоронній безрамковий дисплей дозволяє підключати кілька моніторів, створюючи єдиний робочий простір без рамок, що відволікають увагу.
Функції, які вам сподобаються
Зробіть послугу своїм очам, використовуючи функцію зменшення випромінювання синього світла та технологію, яка усуває неприємне мерехтіння підсвічування матриці. Тепер багатогодинна робота за комп'ютером не означає втоми очей. Завдяки роз’ємам VGA, DisplayPort, HDMI і USB ви можете підключати багато джерел сигналу, наприклад настільний комп’ютер, ноутбук або ігрову приставку.
Налаштуйте монітор відповідно до своїх потреб
З монітором HP E24q G4 у оптимальному положенні працюйте комфор
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 6 kg |
| Час відповіді | 5ms |
| Річне споживання енергії | 50 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Гучномовці | Nie posiada |
| Динамічний контраст | 5000000:1 |
| Додаткові функції | Flicker Free |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | E |
| Мoдель | E24q G4 QHD 9VG12AA; |
| Настінний монтаж | Да |
| Споживана потужність | 50W |
| Розмір екрана | 60 cm см |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Роз'єми | D-Sub, DisplayPort, HDMI, USB |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Яскравість | 250cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴









