Пам'ять для серверів Synology 8GB DDR4 (RAMEC2133DDR4/8GB)

- Немає в наявності
- Код: 49647662
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Завжди вибирайте автентичні модулі пам’яті Synology у торгових посередників, щоб забезпечити оптимальну сумісність і надійність. Synology не надає повної гарантії на продукт або технічної підтримки, якщо використовуються модулі розширення пам’яті, відмінні від тих, які виробляє Synology. RAMEC2133DDR4-8GDDR4-2133 DIMM без буферизації ECC, 288 контактів 1,2 ВА Застосовується до моделей Synology RackStation: RS3618xs, RS4017xs+, RS3617xs+, RS3617RPxs
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Synology |
| Призначення | Для сервера |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| DIMM/SODIMM | DIMM |
| Місткість | 8GB |
| Затримувати | CL15 |
| Код виробника | RAMEC2133DDR48GB |
| Кількість модулів | 1 |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Частота | 2133MHz |
- Ціна: 9 999 ₴

