Трактор садовий Stiga Tornado 7108 W (2T1835481/ST1P)

- Немає в наявності
- Код: 149169702
9 999 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Садовий трактор Stiga Tornado 7108 W
Трактор Stiga Tornado 7108 оснащений новим двигуном внутрішнього згоряння ST 650 Powered by Stiga робочим об’ємом 586 см³ і номінальною потужністю 11,20 кВт при 2700 об/хв. Завдяки цьому рішенню трактор Stiga Tornado здатний скошувати до 7000 м² газону на рівній та похилій поверхні. Двигун з системою повітряного охолодження.
Трактор Stiga Estate 7108 W оснащений гідростатичною трансмісією, яка дозволяє легко регулювати швидкість без перемикання передач.
Завдяки центральному регулюванню висоти зрізу, яке знаходиться у вас під рукою, ви можете зручно змінювати висоту зрізу в діапазоні 30-90 мм одним рухом.
Трактор оснащений міцним і міцним бампером, стійким до ударів.
Система миття корпусу дозволяє легко та швидко вимити внутрішню частину косарки машини - просто підключіть садовий шланг з водою до швидкого роз’єму на корпусі трактора, запустіть двигун і ввімкніть ножі. Пристрій очищається, коли ножі обертаються і на них потрапляє сильний струмінь води.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 224 kg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість рівнів регулювання косіння | 7 |
| Мoдель | Tornado 7108 W |
| Потужність [кВт] | 11,2 |
| Потужність двигуна внутрішнього згоряння (л.с.) | 14,9 |
| Потужність, Вт | 11200 |
| Об'єм двигуна (см3) | 586 |
| Виробник двигуна | Stiga |
| Робоча ширина | 108 cm см |
| Тип регулювання висоти зрізу | Centralne |
- Ціна: 9 999 ₴










