Вбудована витяжка Elica CIAK 2.0 GR/A/90

- В наявності
- Код: 148177604
14 579 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
CIAK 2.0
PRF0181898Elica CIAK 2.0 GR/A/90
Пристрій дуже простої та мінімалістичної форми, який повністю сховається під шафою. Передня висувна кришка, якою оснащений CIAK 2.0, захищає передню частину шафи під час готування, додатково направляючи пару в зону поглинання. Підтримувати витяжку в чистоті дуже просто. Витяжка може працювати як поглинач з фільтрами CFC0141571.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Версія: Витяжка 90 Рівень шуму: 47 - 55 дБ(A) Ефективність: 130 - 255 м3/год Загальне споживання: 121 Вт Освітлення: LED 2x3 Вт Інтенсивність 121 LUX Температура 2700 K
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elica |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 121 W |
| Клас енергоспоживання | C |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Мoдель | Ciak 2.0 |
| Максимальна гучність | 55 dB |
| Мінімальний об'єм | 47 dB |
| Потужність освітлення | 2 x 3W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 255 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 5 |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 14 579 ₴





