Вбудована витяжка BERG INSET GEST INSOPPOGIX6002

- В наявності
- Код: 128999846
13 359 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Витяжки Berg
Berg — це бренд, який описує себе як виробляє обладнання високого класу, але за цінами від середнього до низького. Кухонні витяжки Berg на 100% підтверджують цю філософію. Це вироби з унікальним, розкішним дизайном, які не обтяжують сімейний бюджет. Вибираючи витяжки Berg, клієнти отримують дбайливу якість виготовлення та цілий ряд корисних функцій вбудованої витяжки BERG Inset Gest
Витяжка Inset 53 — це модель шириною 53 см, виконана з нержавіючої сталі, продуктивністю 850 м3/год. Вугільний фільтр BA2 підходить для витяжки. Це класика серед кухонних витяжок. Після монтажу в шафі видно нижню планку витяжки з кнопковим управлінням. Витяжка може працювати як витяжкою, так і абсорбером. Просто підключіть його до вентиляційного димоходу, щоб ефективно видалити забруднення, що утворюються під час приготування їжі, або використовуйте його в режимі поглинача для нейтралізації неприємних запахів. Алюмінієві фільтри можна використовувати багаторазово, їх легко підтримувати в чистоті – їх можна мити вручну або в посудомийній машині.
Функціональні можливості:
Просто підключіть витяжку до вентиляції, і вона буде працювати у витяжному режимі. Потім пари виводяться з будівлі через вентиляційний канал.
Помітні та легкодоступні кнопки полегшують навігацію панеллю.
Алюмінієві фільтри, які використовуються в цій моделі, можна багаторазово використовувати, їх можна мити вручну або в посудомийній машині.
Світлодіодне освітлення, розташоване в передній частині капота, ідеально освітлює робочий простір.
Мета:
Вбудована витяжка BERG Inset чудово впишеться в будь-який стиль кухні. Розрахована на вбудовування в шафу, видно лише нижня планка витяжки, на якій розташовані кнопки.
Матеріали:
Витяжка Berg виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі.
Корисно знати!
Призначений для встановлення в шафі, з видимою лише нижньою смугою, яка містить кнопки керування.
Алюмінієві фільтри, які використовуються в цій витяжці, можна використовувати багаторазово.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
Потужність освітлення [Вт]: 2x1,8 Управління витяжкою: кнопкове Виготовлення: нержавіюча сталь Ширина [мм]: 530 Глибина [мм]: 290 Тип продукту: Вбудовані вставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 250 W |
| Річне споживання енергії | 53 kWh |
| Датчик запаху | Немає |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 12 / 15 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | D |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Мoдель | Inset Gest |
| Максимальна гучність | 66 dB |
| Мінімальний об'єм | 50 dB |
| Потужність освітлення | 2 x 1,8W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 800 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 3 |
| Функція відкладеного старту | Немає |
| Колір | Срібло |
- Ціна: 13 359 ₴




