Витяжка, що вбудовується BERG GAP 53 NEW GAPOPPOSBK6002

- Немає в наявності
- Код: 157032559
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
OKAP GAP 53 ЧОРНИЙ
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
D
60
торкніться
600 м³/год
Витяжка GAP 53 — це єдина витяжка в нашій колекції з окремо встановленим двигуном, що забезпечує дуже тиху роботу витяжки та більшу місткість шафи.
ТЕХНОЛОГІЇ
СЕНСОРНЕ КЕРУВАННЯ
LED ОСВІТЛЕННЯ
ПІДШАФНА ВИКОТКА
ТЕХНІЧНЕ КРЕСЛЕННЯ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Річне споживання енергії | 80 kWh |
| Датчик запаху | Немає |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | F |
| Клас енергоспоживання | D |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | D |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Мoдель | Gap53 |
| Максимальна гучність | 61 dB |
| Мінімальний об'єм | 44 dB |
| Потужність освітлення | 2 x 2W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 600 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 3 |
| Функція відкладеного старту | Немає |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 9 999 ₴





