Похильна витяжка Elica ELITE 14 LUX GRVTWH/A/90

- В наявності
- Код: 151253677
15 327 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
ELITE 14
ELICA ELITE 14 LUX GRVTWH/A/90 PRF0116530B
Модель телескопічної витяжки Elite була розроблена таким чином, щоб не заважати кухні, коли не використовується, тому вона захована в шафі. Коли ви хочете, щоб ваш екстрактор почав працювати, ви посуньте передню частину пристрою вперед і виберіть відповідний діапазон швидкості. Прилад виготовлений з нержавіючої сталі найвищої якості, захищений знизу спеціальним покриттям.
Витяжкою можна керувати за допомогою інтуїтивно зрозумілих кнопок, завдяки яким можна швидко змінити режим роботи. Крім того, витяжка оснащена галогенним підсвічуванням, яке освітлить плиту під час приготування їжі. Модель виготовлена з матеріалів і оздоблення, які роблять операції з обслуговування дуже ефективними. Алюмінієві фільтри, які використовуються в цій моделі, багаторазові, їх можна легко мити як вручну, так і в посудомийній машині. Завдяки своїм практичним функціям модель Elite забезпечує винятковий комфорт роботи та неповторну насолоду від приготування їжі.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
Розміри: 90 см
Версія: уривок
Оздоблення: сіре + біле скло
Клас енергоспоживання: Освітлення: LED 2 x 3 WІнтенсивність: 73 LUXТемпература: 2700 K
Керування: механічна кнопка 3S
Потік повітря: 304 м³/год
Мінімально-максимальний рівень шуму: 46 - 62 дБ(А)
Загальне споживання: 121 W Діаметр виходу: 125 мм
Алюмінієвий жиропоглинальний фільтр включено
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elica |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 121 W |
| Річне споживання енергії | 61,6 kWh |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 12,5 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | E |
| Клас енергоспоживання | D |
| Клас ефективності освітлення | D |
| Клас ефективності поглинання забруднень | D |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Мoдель | Elite 14 LUX |
| Максимальна гучність | 62 dB |
| Мінімальна відстань від газової плити [см] | 65 |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 50 |
| Мінімальний об'єм | 46 dB |
| Потужність освітлення | 2 x 3W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 304 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 3 |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 15 327 ₴



