Витяжка купольна BERG T-LINE LIOPKLDBK9001

- В наявності
- Код: 93486487
19 671 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
КАПЮТ T-LINE ЧОРНИЙ 90
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
B
90
торкніться +/-
713 м³/год
Настінна витяжка з класичним виглядом і якісною обробкою стане ідеальним доповненням до модерністських кухонних приміщень. Залежно від потреб домочадців може працювати в абсорберному або витяжному режимі. Його перевагою є енергозберігаюче світлодіодне освітлення AMBIENT з можливістю регулювання кольору від теплих до холодних відтінків.
ТЕХНОЛОГІЇ
СЕНСОРНЕ КЕРУВАННЯ
АБСОРБОР ЧИ ЕКСТРАКТОР?
LED ОСВІТЛЕННЯ
ТЕХНІЧНЕ КРЕСЛЕННЯ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Річне споживання енергії | 70 kWh |
| Датчик запаху | Немає |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | B |
| Клас енергоспоживання | B |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | D |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість жирових фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Мoдель | T-LINE |
| Максимальна гучність | 62 dB |
| Мінімальна відстань від газової плити [см] | 76 cm |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 40 cm |
| Мінімальний об'єм | 50 dB |
| Потужність освітлення | 2 x 4W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 713 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 4 |
| Функція відкладеного старту | Немає |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 19 671 ₴








