Витяжка купольна BERG ANTIKA ANTOPREMEC6001

- В наявності
- Код: 18010073
19 789 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
АНТИКА 60 ХОД
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
D
60
повзунок
600 м³/год
Настінна витяжка ANTIKA з класичним дизайном чудово впишеться в кухню в прованському стилі. Кремовий купол витяжки оброблений дерев'яною планкою, яку можна пофарбувати в будь-який колір, що підходить до інтер'єру..
ТЕХНОЛОГІЇ
КЕРУВАННЯ СЛАЙДОМ
ОСВІТЛЕННЯ
ЯК ВИБРАТИ ВИТЯЖКУ ДЛЯ КУХНІ
ТЕХНІЧНЕ КРЕСЛЕННЯ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Річне споживання енергії | 124 kWh |
| Датчик запаху | Немає |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | F |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас ефективності освітлення | F |
| Клас ефективності поглинання забруднень | D |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Мoдель | Antika |
| Максимальна гучність | 63 dB |
| Мінімальний об'єм | 43 dB |
| Потужність освітлення | 2 x 2W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 600 |
| Рівні потужності вентилятора | 3 |
| Функція відкладеного старту | Немає |
| Колір | Кремовий |
- Ціна: 19 789 ₴





