Витяжка, що вбудовується Globalo Amadio 60.2 Carmel Gold

- В наявності
- Код: 151677006
25 103 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Найважливіші функції витяжки Amadio 60.2 Carmel Gold
Переваги та переваги для користувача витяжки Amadio 60.2 Carmel Gold
Величезною перевагою вбудованої витяжки Amadio 60.2 Carmel Gold є її абсолютно стриманий характер. Його можна вдало розмістити практично в будь-якій шафі, тому він займає дуже мало місця.
Функціональні можливості:
Після підключення пристрою до вентиляційного каналу він може працювати як витяжка, назавжди видаляючи повітря, насичене випарами, з кухні. В іншому випадку ми можемо встановити витяжку Amadio у вигляді світлодіодної стрічки нейтрального кольору, яка чудово освітлює робоче місце , гучність якого коливається від 48 до 66 дБ
Додаткова інформація:
Мета:
Витяжку Amadio часто вибирають для закритих кухонь, а також для великих кухонь, відкритих в інші кімнати. Він дуже добре підходить як для сучасних, так і для більш класичних кухонних меблів, де домінує англійський стиль, а витяжка розміщена в спеціально підготовлених конструкціях.
Матеріали:
Капот виготовлено зі сталі, лакованої золотом.
Відгодівля:
Чудовим рішенням, коли ми хочемо додатково заглушити витяжку, є шумопоглинач, це універсальний пристрій, який можна підключити до будь-якої витяжки GLOBALO (за винятком декоративних витяжок з кабелем). Як працює глушник? У пристрої використовується звукоізоляційний матеріал. Під час роботи витяжки відбувається механізм розсіюв
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GLOBALO |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Річне споживання енергії | 58 kWh |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | B |
| Клас енергоспоживання | B |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | G |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Мoдель | AMADIO_60_2_GOLD |
| Максимальна гучність | 61 dB |
| Мінімальний об'єм | 48 dB |
| Потужність освітлення | 5W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 410 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 4 |
| Колір | Золотий |
- Ціна: 25 103 ₴



