Вбудована витяжка SeeNERGY GRUPPO INCASSO 50

- В наявності
- Код: 58290776
24 526 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
SeeNERGY GRUPPO INCASSO 50
Компанія SeeNERGY була заснована в 1997 році в Італії і з початку своєї діяльності докладає максимум зусиль, щоб надати вам продукцію найвищої якості.
Завдяки технології, дизайну, інноваціям і уважності до деталей компанія SeeNERGY пропонує унікальний асортимент кухонних витяжок, які можуть задовольнити кожного клієнта.
Найчастіше купована повністю вбудована витяжка SeeNERGY. Витяжка під шафу. (мінімальна ширина шафи 30 см.) Можна монтувати безпосередньо на стіну або на нижній край шафи. Випускається в двох розмірах: 52 і 70 см. Оздоблення з нержавіючої сталі, зовнішня панель прилягає до цоколя лише на 2 мм. Освітлення двома подвійними світлодіодними стрічками. Електронне управління. Супер тих
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seenergy |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | D |
| Клас енергоспоживання | C |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | G |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Мoдель | Gruppo Incasso 50 |
| Максимальна гучність | 61 dB |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 38 cm |
| Мінімальний об'єм | 45 dB |
| Потужність освітлення | 2 x 2W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 590 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 3 |
| Колір | Срібло |
- Ціна: 24 526 ₴


