Вбудована витяжка Toflesz OK-6 Linea Glass, 60 см, 850

- В наявності
- Код: 58449843
21 508 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Toflesz OK-6 Linea Glass 60 850м3/год чорний
Хіт продажів серед вбудованих витяжок. Він має відмінне співвідношення ціни та якості. Це ідеальне рішення для невеликих сучасних кухонь, а також фантастичний дизайн для квартир-студій. Витяжка займає дуже мало місця і майже повністю ховається в шафі. Зовнішня видима частина - це пластина з сучасного елегантного загартованого скла двох відтінків на вибір - білого або чорного.
Він має естетично привабливе периферійне поглинання, першокласні технічні параметри та дуже ефективну турбіну. Оснащений сучасним сенсорним управлінням та енергозберігаючою та декоративною світлодіодною стрічкою. Серед додаткових переваг – 9-хвилинний таймер і пульт дистанційного керування в базовій комплектації.
Витяжка надзвичайно практична у використанні – її особливо легко чистити – просто протріть зовнішню частину вологою тканиною, щоб видалити будь-який бруд.
Технічні дані: Покриття Сталь з порошковим покриттям, Загартоване скло Режим роботи Вихлоп/абсорбер Таймер ТАК
Сенсорне керування + дистанційне керуванняКлас енергоспоживання BINКількість рівнів швидкості 4Освітлення Світлодіодна стрічка 56,4 см 1X 4 Вт; Світлодіодна стрічка 86,4 см 1x6 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOFLESZ |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Річне споживання енергії | 56 kWh |
| Датчик запаху | Немає |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас ефективності освітлення | B |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Мoдель | Linea Glass Чорний |
| Максимальна гучність | 69 dB |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 29,5 cm |
| Мінімальний об'єм | 42 dB |
| Потужність освітлення | 2 x 2W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 768 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 4 |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 21 508 ₴



