Вбудована витяжка Elica ELITE 26 IX/A/60/VT

- В наявності
- Код: 151253670
13 372 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
ELITE 26
ELICA ELITE 26 IX/A/60/VT PRF0094051B
Телескопічна витяжка Elite надає оригінальний характер кожній кухні. Він поєднує в собі приголомшливу естетику та високі експлуатаційні параметри. Він розроблений для клієнтів, які цінують простий і типовий стиль. Ідеально підходить для сучасної кухні, де, крім високих технологій, є цікавий дизайн і оригінальний дизайн. Витяжка виготовлена з нержавіючої сталі (сатин). Це група сталей з особливими фізико-хімічними властивостями, стійкими до корозії. Максимальна продуктивність витяжки - 581 м3/год - дозволяє видаляти дим з кухні.
Модель оснащена сенсорним управлінням, яке здійснюється легким прикладанням пальця до елегантної скляної поверхні з LED-дисплеєм. Витяжка працює на 4 швидкостях - в тому числі одна інтенсивна. Вбудований металевий жировий фільтр зупиняє частинки жиру, не даючи їм осідати на меблях. Крім того, вугільний фільтр, який є додатковим аксесуаром, дозволяє витяжці працювати в режимі абсорбера. Це означає, що повітря очищається шляхом нейтралізації неприємних запахів. Підключення витяжки до вентиляційного димоходу призводить до роботи пристрою в режимі витяжки. Потім дим видаляється через витяжну систему та виводиться з будівлі через вентиляційний канал.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
Розміри: 60 см
Версія: уривок
Оздоблення: нержавіюча сталь + скло, нержавіюча сталь
Клас енергоспоживання: CОсвітлення: LED 2 x 2,5 WІнтенсивність: 49 LUXТемпература: 3500 K
Керування: електронна кнопка 3S+B
Потік повітря: 581 м³/год
Мінімально-максимальний рівень шуму: 44 - 61 дБ(А)
Загальне споживання: 180 W Діаметр виходу: 120 мм
Алюмінієвий жиропоглинальний фільтр включено
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elica |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 180 W |
| Річне споживання енергії | 76,4 kWh |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 120 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | C |
| Клас енергоспоживання | C |
| Клас ефективності освітлення | E |
| Клас ефективності поглинання забруднень | D |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Мoдель | Elite 26 |
| Максимальна гучність | 61 dB |
| Мінімальна відстань від газової плити [см] | 65 |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 50 |
| Мінімальний об'єм | 44 dB |
| Потужність освітлення | 2 x 2,5W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 581 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 4 |
| Колір | Срібло |
- Ціна: 13 372 ₴



