Вбудована витяжка Elica LANE SENSOR IX/A/72

- В наявності
- Код: 151229091
27 426 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ДАТЧИК РАЙОНУ
Elica LANE SENSOR IX/A/72 PRF0188201
Витяжка Lane під шафою гарантує високу ефективність завдяки системі периферійного всмоктування, поглинанню щілин і непомітному покриттю. Це поєднання позачасового мінімалізму та високої якості в одному пристрої.
Витяжка постачається з алюмінієвим фільтром для жиру.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elica |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 257 W |
| Річне споживання енергії | 68,9 kWh |
| Клас продуктивності динамічного потоку | B |
| Клас енергоспоживання | B |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | D |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Мoдель | Lane Sensor |
| Максимальна гучність | 65 dB |
| Мінімальний об'єм | 49 dB |
| Потужність освітлення | 7W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 650 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 5 |
| Колір | Срібло |
- Ціна: 27 426 ₴



