Витяжка декоративна BERG FLOYD RED FLOOPOKSRD3901

- В наявності
- Код: 151336725
30 143 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ФЛОЙД РЕД НОВИЙ КАПОТОК
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
B
39
кнопки
713 м³/год
Настінна витяжка FLOYD проста в конструкції та експлуатації і ідеально вписується в сучасні та вишукані інтер'єри.
ТЕХНОЛОГІЇ
КНОПКОВЕ УПРАВЛІННЯ
LED ОСВІТЛЕННЯ
ОСТРІВ ХУД
ТЕХНІЧНЕ КРЕСЛЕННЯ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип витяжки | Острівна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик запаху | Немає |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас енергоспоживання | B |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Мoдель | FLOOPOKSRD3901 |
| Максимальна гучність | 62 dB |
| Мінімальний об'єм | 49 dB |
| Потужність освітлення | 2 x 3W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 713 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 3 |
| Функція відкладеного старту | Немає |
- Ціна: 30 143 ₴




