Декоративна витяжка SeeNERGY RETRO 50 BLACK

- В наявності
- Код: 93552379
36 350 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
SeeNERGY RETRO 50 BLACK
Seenergy — це бренд, який створює надзвичайно різноманітні за стилем продукти, спільним знаменником яких є висококласні технології. Кухонні витяжки Cata підходять як для класичних кухонь з традиційною обробкою, так і для більш сучасних. Все залежить від обраної моделі. Спільним для витяжок Seenergy є корисні функції, енергозберігаюче освітлення та тверді матеріали.
SeeNERGY Retro — настінна витяжка. Ми використовуємо вугільні фільтри FCA1600 для витяжки.
Функціональність:
Клас енергоспоживання AAEЕфективність Мін./Макс. 322/719 м³Об’єм Мін./Макс. 56/69 dBТаймерний перемикач Незалежне керування освітленням. Працює як витяжка або поглинач. Вказівка на необхідність миття або заміни фільтрів. Жировий фільтр. Можна мити в посудомийній машині
Мета:
Модель Seenergy ідеально впишеться в сучасну велику кухню.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seenergy |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип витяжки | Настінна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Мoдель | Retro |
| Максимальна гучність | 62 dB |
| Мінімальний об'єм | 48 dB |
| Потужність освітлення | 2,1 W |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 3 |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 36 350 ₴


