Витяжка Т-подібна Globalo Nomina 90.4 Sensor Black

- В наявності
- Код: 63276301
35 142 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Найважливіші функції капюшона Nomina 90.4 Sensor Black
Переваги та переваги для користувача Nomina 90.4 Sensor Black hood
Сучасні технології, мінімалістичний дизайн і найвища якість виконання - витяжка Nomina 90 Sensor Black виправдає очікування найвибагливіших клієнтів. Завдяки формі перевернутої літери T (T-Line) витяжка ідеально підходить для кухонь з сучасним дизайном. Максимальна продуктивність: 705 м3/год. Кнопкове управління + дисплей. Енергозберігаюче світлодіодне освітлення._x000D_ _x000D_ Клас енергоспоживання B_x000D_ _x000D_ _x000D_ Датчик пари
Функції:
можливість працювати і як екстрактор, і як абсорбер, алюмінієвий протижировий фільтр в комплекті (можливість придбати вугільний фільтр)_x000D_ енергозберігаюче світлодіодне освітлення _x000D_ 3 рівня швидкості + функція прискорення функція датчика пари (після запуску витяжка автоматично вибирає інтенсивність поглинання і вимикає витяжку після приготування. зручне soft touch управління з електронним дисплеєм _x000D_ елегантний дизайн із чорної лакованої сталі
Додаткова інформація:
Пристрій добре працюватиме на кухні, де багато відбувається. Сучасні технології покликані максимально полегшити роботу, тому витяжка має такі функції, як датчик пари і таймер._x000D_ Якісне світлодіодне освітлення значно полегшить роботу на кухні. Nomina має дві точкові лампи, що випромінюють яскраве світло приємного кольору. Обирайте витяжку GLOBALO та насолоджуйтесь найкращими рішеннями.
Відгодівля:
Чудовим рішенням, коли ми хочемо додатково заглушити витяжку, є шумопоглинач, це універсальний пристрій, який можна підключити до будь-якої витяжки GLOBALO (за винятком декоративних витяжок з кабелем). Як працює глушник? У пристрої використовується звукоізоляційний матеріал. Під час роботи витяжки відбувається механізм розсіювання акустичної енергії в пористій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GLOBALO |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Річне споживання енергії | 60 kWh |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | A |
| Клас енергоспоживання | B |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | B |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 4 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Мoдель | Nomina 90.4 Sensor |
| Максимальна гучність | 65 dB |
| Мінімальний об'єм | 52 dB |
| Потужність освітлення | 3W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 520 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 4 |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 35 142 ₴










