Витяжка декоративна BERG FLOYD PREMIUM FLOOPOKSBK3902

- В наявності
- Код: 156067229
35 156 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
FLOYD PREMIUM BLACK HOOD
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
B
39
кнопки
713 м³/год
Проста, класична труба є характерною рисою витяжок FLOYD, завдяки якій вона впишеться в будь-який простір. Його перевагою є енергозберігаюче світлодіодне освітлення AMBIENT з можливістю регулювання кольору від теплих до холодних відтінків.
ТЕХНОЛОГІЇ
СЕНСОРНЕ КЕРУВАННЯ
LED ОСВІТЛЕННЯ
НАСТІННА ВИТЯЖКА
ТЕХНІЧНЕ КРЕСЛЕННЯ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип витяжки | Настінна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Річне споживання енергії | 68,4 kWh |
| Датчик запаху | Немає |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | B |
| Клас енергоспоживання | B |
| Клас ефективності освітлення | C |
| Клас ефективності поглинання забруднень | E |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Мoдель | FLOOPOKSBK3902 |
| Максимальна гучність | 69 dB |
| Мінімальний об'єм | 51 dB |
| Потужність освітлення | 1 x 4W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 713 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 4 |
| Функція відкладеного старту | Немає |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 35 156 ₴


