Витяжка купольна Smeg KD90HNE

- В наявності
- Код: 52326637
49 328 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
ВИТЯЖКА SMEG KD90HNE
Сімейство продуктів
Кухонна витяжка
Лінія дизайну
Класика
Ширина
90 см
Тип
Настінна декоративна витяжка
Колір
Чорний
Клас енергоефективності
A+
ТИП
90
Поглинання
Код EAN
8017709243609
ЛІНІЯ ДИЗАЙНУ
Завершення
Глянець
Дизайн
Димар
Матеріал
Емальований
Тип з нержавіючої сталі
Розчесаний
ПРОГРАМИ/ФУНКЦІЇ
Кількість швидкостей двигуна
3
Інтенсивний режим
Так
КЕРУВАННЯ
Керування
Ручки
Кількість ручок
2
Колір ручки
Ефект нержавіючої сталі
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Кількість джерел освітлення
Тип освітлення
Світлодіод
Потужність освітлення
1
Шкала кольорів освітлення (°K)
4000
Максимальна гучність
815
Потужність двигуна
275
Кількість фільтрів
Чудовий фільтр
Нержавіюча сталь
Діаметр димоходу
150
Мінімальна відстань від газової плити
750
Мінімальна відстань від електричної плити
650
Повітряний зворотний клапан
ЕТИКЕТКА ЕФЕКТИВНОСТІ / ЕНЕРГІЇ
Клас продуктив
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип витяжки | Настінна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 277 W |
| Річне споживання енергії | 40 kWh |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Клас ефективності динамічного потоку | A |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | C |
| Код сертифікації | 112102 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 3 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Мoдель | KD90HNE |
| Максимальна гучність | 67 dB |
| Мінімальна відстань від газової плити [см] | 75 |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 65 |
| Мінімальний об'єм | 48 dB |
| Потужність освітлення | 1W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 630 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 3 |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 49 328 ₴



