Витяжка купольна Ciarko Design Minimal 6 60

- В наявності
- Код: 144445855
54 459 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
МІНІМУМ 6
Високий клас енергоспоживання A+++
Висота x ширина x глибина: 460 × 599 × 400 мм
Гучність: 42-58 (67) дБ
Продуктивність: 700 м3/год
Довгий термін служби M6/60
Вугільний фільтр
Багаторазовий вугільний фільтр Long Life не тільки чудово ефективний, але й має термін служби до 3 років.
Узгодженість освітлення з Warm2ColdLED
Освітлення Warm2ColdLED має регулювання кольору світла - від теплого_x000D_ до холодної (2900K - 6000K). Теплий світлий колір, максимально наближений до природного освітлення_x000D_ сонячний, не напружує зір і дарує гарний настрій. Прохолодне світло_x000D_ колір підкреслить красу та характер вашої кухні.
Керування жестами
Інтуїція на першому місці
Безконтактна система GestureControl. Легке управління витяжкою без потреби _x000D_ натискання певних кнопок. Вам не потрібно припиняти готувати, щоб витерти _x000D_ руками та змініть налаштування витяжки. До пристрою також входить пульт дистанційного керування.
Long Life I Baffle
оснащений двома багаторазовими фільтрами
Витяжка оснащена двома багаторазовими фільтрами. У нижній частині витяжки встановлений перегородковий фільтр. Створені для професіоналів гастрономії, використовувані в усамітненні вашого дому, вони забезпечать вільний потік повітря та максимальне поглинання жиру під час приготування. Їх конструкція дозволяє легко розбирати та мити в посудомийній машині. Тому фільтри-перегородки є найефективнішими, і вони просто добре виглядають._x000D_ Вибираючи поглинаючу версію витяжки, ви також отримуєте вигоду від фільтрів Long Life. Пристрій кріпиться зверху. Це спеціальні фільтри, які можна використовувати до 3 років! Як це можливо? Завдяки рішенню, в якому кожен користувач може легко очистити фільтр вдома. Його освіження відбувається в два етапи. Перший: мити в гарячій воді з мийним засобом для посуду або в посудомийній машині при 65 градусах. Другий: сушка в духовці при 100 градусах 10 хвилин. Ця обробка, що проводиться кожні 1,5 місяці, дозволяє використовувати фільтри багато разів!
Інвертований двигун
Ця витяжка має реверсивний двигун, що дає вам можливість випускати повітря безпосередньо в стіну або до стелі.
Захист від відбитків пальців
Естетичність, довговічність і відсутність мозолів у трьох шарах
Наша унікальна технологія тришарового фарбування гарантує легкий догляд і ідеальний зовнішній вигляд. Перший шар захищає від іржі і готує поверхню д
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 164 W |
| Річне споживання енергії | 22,6 kWh |
| Датчик запаху | Немає |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас ефективності освітлення | B |
| Клас ефективності поглинання забруднень | C |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Мoдель | MINIMAL 6 60 CM |
| Максимальна гучність | 67 dB |
| Мінімальна відстань від газової плити [см] | 65 |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 55 |
| Мінімальний об'єм | 43 dB |
| Потужність освітлення | 4W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 700 |
| Тип освітлення | LED |
| Функція відкладеного старту | Немає |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 54 459 ₴




