Вбудована витяжка Falmec Grupa Silnikowa Green Tech, 50 Inox

- В наявності
- Код: 60798662
50 640 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Plus Green.Tech 50 Engine Group
Вбудована інсталяція
Динамічний світлодіод (2700-5600K)
Дистанційне керування
Фісурне всмоктування
Швидкості двигуна
Потужність двигуна
Ширина продукту
Електронне керування
Обсяг капюшона
Сталь AISI 304
Оздоблення з нержавіючої сталі
Просте складання
PLUS GREEN.TECH ENGINE GROUP
Завдяки використанню технології "Dynamic Led Light" освітлення витяжки тепер можна модулювати за колірними відтінками, щоб воно найкраще гармоніювало з іншим освітленням на кухні.
Металеві фільтри Easy Clean
Два жиропоглинальні фільтри, завершено
виготовлений з алюмінію, взаємозамінний
можна мити в посудомийній машині при температурі до 60°C
Витяжка має функцію нагадування
про необхідність промивання фільтрів
Цифровий діалог
Можливість дистанційного керування витя
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Falmec |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик запаху | Немає |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас ефективності освітлення | B |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 2 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Контроль | Zdalne |
| Максимальна гучність | 67 dB |
| Мінімальна відстань від газової плити [см] | 62 |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 52 |
| Мінімальний об'єм | 49 dB |
| Потужність освітлення | 2 x 1,6W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 620 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 4 |
| Колір | Срібло |
- Ціна: 50 640 ₴



