Вбудована витяжка Elica CT35 PRO GME IX/A/90

- В наявності
- Код: 148177608
50 627 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
CT35 PRO
PRF0183218Elica CT35 PRO GME IX/A/90
Естетичність і міцність професійної витяжки для тих, хто хоче відчути себе справжнім кухарем за допомогою напівпрофесійного приладу Дивовижна і характерна, хоча і непомітна на перший погляд, витяжка Elica CT35 доступна в 3 вимірах: 60, 90. і 120 см. Надвисокий капюшон_x000D_ ефективність - відноситься до класу енергоспоживання А - поєднується з багатьма можливими методами монтажу. Виготовлений з нержавіючої сталі і призначений для установки_x000D_ під шафою відмінно виконає свою роль, працюючи в режимі ідеально інтегрованої витяжки з іншою частиною кухні.
За допомогою функції Back Aspiration ви можете повертати випускний отвір двигуна, щоб повітря виходило із задньої частини пристрою. Версія GME працює з окремими двигунами (продаються окремо), що дозволяє знизити рівень шуму, перемістивши його на відстань до 5 м від пристрою. Таймер, яким він оснащений, дозволяє встановити час автоматичного відключення пристрою. Він оснащений спеціальними фільтрами, в тому числі з нержавіючої сталі, які можна регенерувати, і знімною ємністю для збору жиру. Міцний, міцний, елегантний і простий в обслуговуванні корпус у поєднанні з чудовою продуктивністю – ось елементи, які відрізняють цю витяжку.
Обладнання версії GME:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elica |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 281 W |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Мoдель | CT35 PRO GME |
| Максимальна гучність | 69 dB |
| Мінімальний об'єм | 50 dB |
| Потужність освітлення | 2 x 3W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 750 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 3 |
| Колір | Срібло |
- Ціна: 50 627 ₴




