Витяжка декоративна Ciarko Design Minimal 5 90

- В наявності
- Код: 144445860
54 656 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
МІНІМУМ 5
Високий клас енергоспоживання A+++
Висота x ширина x глибина: 460 × 599 × 400 мм460 × 899 × 400 мм
Гучність: 42-58 (67) дБ43-59 (69) дБ
Ефективність: 700 м3/год 710 м3/год
2x Long Life M5/602x Long Life M5/90
Вугільний фільтр
Багаторазовий вугільний фільтр Long Life не тільки чудово ефективний, але й має термін служби до 3 років.
Узгодженість освітлення з Warm2ColdLED
Освітлення Warm2ColdLED має регульований колір освітлення - від теплого _x000D_ до холодної (2900K - 6000K). Теплий світлий колір, найближчий до світлого _x000D_ сонячне світло, не напружує очі і дарує гарний настрій. Прохолодне світло _x000D_ колір підкреслить красу та характер вашої кухні.
Керування жестами
Спочатку інтуїція
Безконтактна система GestureControl. Легке управління витяжкою без потреби _x000D_ натискання певних кнопок. Вам не потрібно припиняти готувати, щоб витерти _x000D_ руками та змініть налаштування витяжки. До пристрою також входить пульт дистанційного керування.
Long Life I Baffle
оснащений двома багаторазовими фільтрами
Витяжка оснащена двома багаторазовими фільтрами. У нижній частині витяжки встановлений перегородковий фільтр. Розроблені для професіоналів громадського харчування, використовуються в комфорті вашого дому, вони забезпечують вільний потік повітря та максимальне поглинання жиру під час приготування їжі. Їх конструкція дозволяє легко розбирати та мити в посудомийній машині. Тому фільтри-перегородки є найефективнішими, і вони просто добре виглядають._x000D_ Вибираючи витяжку у версії з абсорбером, ви також отримуєте вигоду від фільтрів Long Life. Пристрій закріплюється ними зверху. Це спеціальні фільтри, які можна використовувати до 3 років! Як таке можливо? Завдяки рішенню, в якому кожен користувач може легко очистити фільтр вдома. Його освіження відбувається в два етапи. По-перше, помити його в гарячій воді з мийним засобом для посуду або в посудомийній машині при температурі 65 градусів. Другий: сушка в духовці при 100 градусах 10 хвилин. Така процедура кожні 1,5 місяці дозволяє використовувати фільтри багаторазово!
Інвертований двигун
Ця витяжка має можливість реверсувати двигун, тож ви можете випускати повітря прямо в стіну або до стелі.
Захист від відбитків пальців
Естетичність, довговічність і відсутність мозолів у трьох шарах
Наша унікальна технологія тришарового фарбування гарантує легкий догляд і ідеальний зовнішній вигляд. Перший шар захищає від іржі і готує поверхню до к
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 163 W |
| Річне споживання енергії | 22,6 kWh |
| Датчик запаху | Немає |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас ефективності освітлення | B |
| Клас ефективності поглинання забруднень | C |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 2 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Мoдель | MINIMAL 5 90 CM |
| Максимальна гучність | 69 dB |
| Мінімальна відстань від газової плити [см] | 65 |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 55 |
| Мінімальний об'єм | 43 dB |
| Потужність освітлення | 3W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 715 |
| Тип освітлення | LED |
| Функція відкладеного старту | Немає |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 54 656 ₴






