Декоративна витяжка Globalo Asterio Island 39.2 White

- В наявності
- Код: 141035378
66 361 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Найважливіші функції витяжки Asterio Isola 39.2 White
Переваги та переваги для користувача витяжки Asterio Isola 39.2 White
Циліндрична острівна витяжка - це ефектний пристрій, який зробить кухонний острів не тільки прикрасою кімнати, а й зручною робочою поверхнею, ідеально пристосованою для приготування їжі.
Функціональні можливості:
Острівна витяжка Asterio Isola 39.2 White — це пристрій, який доступний як як відсмоктувач, так і як абсорбер. Витяжка видалить засмоктане повітря і водяну пару за межі приміщення. Поглинач очистить повітря і проштовхне його назад у приміщення. 3 рівня швидкості і функція Boost дозволяють ідеально налаштувати швидкість викиду повітря під поточні умови на кухні. Робота пристрою підтримується таймером, який дозволяє встановити час (10-90 хвилин), після якого витяжка повинна працювати. припинити поглинання диму.
Додаткова інформація:
Мета:
Дана витяжка призначена для установки над кухонним островом. Її також можна використовувати як настінну витяжку, прикріпивши її до стелі впритул до стіни.
Матеріали:
Для виготовлення острівної витяжки Asterio Isola 39.2 White, яка була пофарбована в білий колір, використовувалася нержавіюча сталь (Inox).
Глушник:
Чудовим рішенням, коли ми хочемо додатково заглушити витяжку, є шумопоглинач, це універсальний пристрій, який можна підключити до будь-якої витяжки GLOBALO (за винятком декоративних витяжок з кабелем). Як працює глушник? У пристрої використовується звукоізоляційний матеріал. Під час роботи витяжки відбувається механізм розсіювання акустичної енергії в пористій структурі поглинаючого матеріалу. Енергія акустичної хвилі перетворюється на тепло, що ефективно заглушає роботу витяжки. Для людей, які цінують комфорт під час приготування їжі, це рішення стане хітом.
Розміри кухонної витяжки Asterio Isola 39.2 White
a
Ширина: 39 см Мінімаль
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GLOBALO |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас енергоспоживання | B |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість жирових фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 4 |
| Мoдель | ASTERIO_ISOLA_39_2_WHITE |
| Максимальна гучність | 62 dB |
| Мінімальний об'єм | 43 dB |
| Потужність освітлення | 2W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 420 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 4 |
| Колір | Білий |
- Ціна: 66 361 ₴



