Декоративна витяжка Globalo Asterio Island 39.2 Black

- В наявності
- Код: 147963821
66 361 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Найважливіші функції Asterio Isola 39.2 Black hood
Переваги та переваги для користувача Asterio Isola 39.2 Black hood
Циліндрична острівна витяжка - це ефектний пристрій, який зробить кухонний острів не тільки прикрасою кімнати, а й зручною робочою поверхнею, ідеально пристосованою для приготування їжі.
Функціональні можливості:
Витяжка Asterio Isola 39.2 Black island — це пристрій, який доступний як як відсмоктувач, так і як абсорбер. Витяжка видалить засмоктане повітря і водяну пару за межі приміщення. Його можна використовувати тільки в тому випадку, якщо кухня підключена до вентиляційного каналу. Поглинач очистить повітря і проштовхне його назад у приміщення. 3 рівня швидкості і функція Boost дозволяють ідеально налаштувати швидкість випуску повітря відповідно до поточних умов на кухні. Робота пристрою підтримується таймером, який дозволяє встановити час (10-90 хвилин), після якого витяжка повинна перестати вбирати пари.
Додаткова інформація:
Мета:
Дана витяжка призначена для установки над кухонним островом. Її також можна використовувати як настінну витяжку, прикріпивши її до стелі впритул до стіни.
Матеріали:
Витяжка Asterio Isola 39.2 Black island виготовлена з нержавіючої сталі (Inox), пофарбованої в чорний колір.
Відгодівля:
Чудовим рішенням, коли ми хочемо додатково заглушити витяжку, є шумопоглинач, це універсальний пристрій, який можна підключити до будь-якої витяжки GLOBALO (за винятком декоративних витяжок з кабелем). Як працює глушник? У пристрої використовується звукоізоляційний матеріал. Під час роботи витяжки відбувається механізм розсіювання акустичної енергії в пористій структурі поглинаючого матеріалу. Енергія акустичної хвилі перетворюється на тепло, що ефективно заглушає роботу витяжки. Для людей, які цінують комфорт під час приготування їжі, це рішення стане хітом.
Розміри кухонної витяжки Asterio Isola 39.2 Black
a
Ширина: 39 см Мінімальна гучність: 43 дБ Діаметр виходу: fi15 см
Що робити, щоб витяжка працювала тихо та ефективно?
Не забувайте правильно підключати витяжку до ефективної вентиляції. Використовуйте гладку трубу з діаметром, ідентичним діаметру випускного отвору витяжки - зазвичай 15 см. Відрізок труби, що випускає пари, має бути якомога коротшим ( максимум 2-3 метри). Уникайте вигинів - дозволено один або максимум два згини під кутом не більше 45 градусів. Уникайте використання вугільних фільтрів і трим
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GLOBALO |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас енергоспоживання | B |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 4 |
| Мoдель | ASTERIO_ISOLA_39_2_BLACK |
| Максимальна гучність | 62 dB |
| Мінімальний об'єм | 43 dB |
| Потужність освітлення | 2W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 420 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 4 |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 66 361 ₴





