Похила витяжка Falmec Virgola NRS 60 Inox

- В наявності
- Код: 119433584
64 419 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Virgola NRS
Вбудована інсталяція
Динамічний світлодіод (2700-5600K)
Дистанційне керування
Швидкості двигуна
Потужність двигуна
Ширина продукту
Електронне керування
Обсяг капюшона
Сталь AISI 304
Оздоблення Scotch Brite
Просте складання
Шум сприймається в логарифмічній шкалі, зменшення інтенсивності звуку на 3 дБ зменшує шум вдвічі.
Потужність звуку до -86%.
Завдяки випробуванням потоку повітря та використаним матеріалам витяжки NRS знижують шум до мінімального, майже нечутного рівня.
Витяжки NRS System досягають найкращих результатів у витяжній версії, але їх також можна використовувати у версії з фільтром із високоефективним і міцним фільтром з активованого вугілля, який можна регенерувати.
Схема потоку повітря всередині витяжки NRS. Акустична ізоляція моторного відсіку та перевірка потоку повітря мінімізують шум під час роботи
Легке очищення
Два жиропоглинальні фільтри, виготовлені з алюмінію, змінні, можна мити в посудомийній машині при температурі до 60°C
Витяжка має функцію нагадування
про необхідність промивання фільтрів
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИSNEVIRGOLA NRS
Швидкість 1 2 3 4 Обсяг_x000D_ dB(A)re1pW - I.E.C.60704-2-13_x000D_ 37 41 46 55 Ефективність (м3/год)_x000D_ I.E.C.61591_x000D_ 190 300 380 610 Тиск (Па) 490 500 520 582 Потужність двигуна (Вт) 100 150 178 224 Вихід повітря Ø (мм) 150 150 150 65
Завершення Нержавіюча сталь AISI 304 з покриттям Scotch Brite або сталь з чорним або білим лаком_x000D_ Освітлення Динамічні світлодіодні стрічки (2700 - 5600 K) 60/90 см 2 x 1,2 Вт, 120 см 4 x 1,2 Вт Цифровий діалог Керується безпосередньо з індукційної плити Falmec або за допомогою пульта диста
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Falmec |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Річне споживання енергії | 52 kWh |
| Датчик запаху | Немає |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас енергоспоживання | B |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 2 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Мoдель | Falmec Virgola NRS 60 Inox |
| Максимальна гучність | 55 dB |
| Мінімальна відстань від газової плити [см] | 62 |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 52 |
| Мінімальний об'єм | 37 dB |
| Потужність освітлення | 2 x 1,2W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 610 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 4 |
| Функція відкладеного старту | Немає |
| Колір | Inox |
- Ціна: 64 419 ₴



