Витяжка купольна Smeg KPF12WH

- В наявності
- Код: 127045398
72 016 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ВИТЯЖКА SMEG KPF12WH
Сімейство продуктів
Кухонна витяжка
Лінія дизайну
Портофіно
Ширина
120 см
Тип
Настінна декоративна витяжка
Колір
Білий
Клас енергоефективності
A+
ТИП
Сімейство продуктів:
Тип:
Ширина:
Поглинання:
Поглинання
Код EAN:
8017709261672
ЛІНІЯ ДИЗАЙНУ
Колір:
Лінія дизайну:
Дизайн:
Димар
Матеріал:
Нержавіюча сталь + пофарбований матеріал
Тип нержавіючої сталі:
Розчесаний
ПРОГРАМИ/ФУНКЦІЇ
Кільк
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип витяжки | Настінна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 279 W |
| Річне споживання енергії | 42 kWh |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | A |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | D |
| Код сертифікації | 192176 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 4 |
| Кількість світлових точок | 4 |
| Мoдель | KPF12WH |
| Максимальна гучність | 67 dB |
| Мінімальна відстань від газової плити [см] | 65 |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 65 |
| Мінімальний об'єм | 49 dB |
| Потужність освітлення | 4W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 606 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 3 |
| Колір | Білий |
- Ціна: 72 016 ₴



