Декоративна витяжка FALMEC Sophie 600

- В наявності
- Код: 52325403
154 098 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
FALMEC Sophie Antique Brass 600 м3/год
Витяжки Falmec
Falmec – це престижний італійський бренд міцних кухонних витяжок. Витяжки Falmec відрізняються сучасною формою та унікальним дизайном у поєднанні з ефективними технологічними рішеннями. Перші кухонні витяжки Falmec були створені в північно-східній Італії понад 30 років тому і досі користуються великою популярністю серед ентузіастів гарного інтер’єру в усьому світі.
Понад 20 років витяжки бренду Falmec також доступні в Польщі.
Острівний капюшон FALMEC Sophie Isola
Sophie Isola 54 — це острівна витяжка золотого кольору, шириною 54 см і продуктивністю 600 м3/год. Для витяжки використовуємо вугільний фільтр Carbon.Zeo. Якщо ви шукаєте елегантну витяжку, яка буде радувати всіх ваших гостей своїм зовнішнім виглядом, ця модель точно виправдає ваші очікування. Крім того, він легко справляється з неприємним повітрям.
Функціональні можливості:
Виробник подбав про чисте повітря на вашій кухні, оснастивши витяжку фільтрами Carbon.Zeo, до складу яких, крім активованого вугілля, входить цеоліт. Цеоліт – це мінерал із високою мікропористістю, який шукають через його здат
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Falmec |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 130 W |
| Датчик запаху | Немає |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 / 12 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Контроль | Zdalne |
| Мoдель | Sophie Circle. Tech Isola |
| Максимальна гучність | 66 dB |
| Мінімальна відстань від газової плити [см] | 53 cm |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 52 |
| Мінімальний об'єм | 47 dB |
| Потужність освітлення | 18W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 600 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 4 |
| Функція відкладеного старту | Немає |
| Колір | Золотий |
- Ціна: 154 098 ₴



