Витяжка декоративна FALMEC LIGHT Island 120500

- В наявності
- Код: 123403297
170 724 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Острівний капот FALMEC Light Isola 120
Light Isola — це острівна витяжка чорного матового кольору шириною 123 см і продуктивністю 500 м3/год. Для витяжки використовуємо вугільний фільтр Carbon.Zeo KACL.964. Це новинка, розроблена італійською компанією Falmec. Острівний капюшон надзвичайно елегантний і стильний. Додаткові елементи, наприклад, лампа для фотосинтезу рослин, роблять SPAZIO унікальним. Він стане чудовою прикрасою для великих інтер'єрів.
Функціональні можливості:
Мета:
Модель Light Isola вражає своїм елегантним зовнішнім виглядом.
Матеріали:
Виготовлений із високоякісної чорної лакованої сталі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Falmec |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип витяжки | Острівна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 90 W |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 / 12 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Контроль | Zdalne |
| Мoдель | Light Isola 120 cm - 500 m³ /h |
| Максимальна гучність | 67 dB |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 50 |
| Мінімальний об'єм | 43 dB |
| Потужність витяжки [м3/год] | 500 |
| Потужність освітлення | 3W |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 4 |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 170 724 ₴




