Витяжка купольна Ciarko Design Minimal 2 CDW1802C

- В наявності
- Код: 144445848
121 646 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
МІНІМАЛЬНЕ 2
Високий клас енергоспоживання A+
Висота x ширина x глибина: 800–1100 × 1200 × 520 мм800–1100 × 1800 × 520 мм
Гучність: 43-59 (69) дБ
Продуктивність: 675 м3/год
2x FWK 280
2x FWK 300
модульна система
корисні місця та продумані рішення
Модульна система дозволяє придбати окремі елементи, такі як вішалка для скла або гачки для чашок. Ви вирішуєте, що може бути вам корисно! Ідеально рівну поверхню витяжки можна використовувати як додаткову полицю для речей, які завжди варто мати під рукою на кухні.
корисний простір
Додатковий простір
Ця витяжка ще ближче до повсякденного кухонного життя. Він виконує свої завдання, але також забезпечує додатковий простір для зберігання. Може, це місце для спецій? Можливо, ви могли б розмістити тут кілька книг рецептів?_x000D_ _x000D_ Крім того, витяжка також має додаткову скляну полицю. Такий потенціал зберігання порадує власників не тільки маленьких кімнат.
Двигун BLDC
піклується про кухонні розмови
Рішення, використані в двигуні, розроблені технологами Ciarko Design та інженерами з Варшавського технологічного університету, роблять його одним із найтихіших витяжок! Працюючи на перших трьох передачах, він не заважає кухонним розмовам. У той же час: двигун споживає менше енергії - лише 5 Вт на першій передачі, що робить його енергозберігаючим і надзвичайно довговічним.
Узгодженість освітлення з Warm2ColdLED
Унікальне освітлення дозволяє точно регулю
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 172 W |
| Річне споживання енергії | 30,9 kWh |
| Датчик запаху | Немає |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | A |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Клас ефективності освітлення | B |
| Клас ефективності поглинання забруднень | D |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 2 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Мoдель | MINIMAL 2 180 CM |
| Максимальна гучність | 69 dB |
| Мінімальна відстань від газової плити [см] | 65 |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 55 |
| Мінімальний об'єм | 43 dB |
| Потужність освітлення | 12W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 675 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 4 |
| Функція відкладеного старту | Немає |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 121 646 ₴






