Декоративна витяжка Falmec Laguna Island 90, панельна (90)

- В наявності
- Код: 39181638
89 142 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Панель Falmec Laguna Isola 90
Елегантний дизайн і міцні матеріали
Продуктивність і функціональність
Комфорт використання
Система фільтрації та всмоктування
Адаптація кухні
Додаткові переваги витяжки
Огляд продукту
?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Falmec |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 215 W |
| Річне споживання енергії | 65,6 kWh/rok |
| Датчик запаху | Немає |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | B |
| Клас енергоспоживання | B |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | F |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 4 |
| Максимальна висота | 120 cm см |
| Максимальна гучність | 67 dB |
| Мінімальна висота | 75 cm см |
| Мінімальна відстань від газової плити [см] | 60 |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 52 |
| Мінімальний об'єм | 49 dB |
| Потужність освітлення | 4 x 1,2W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 800 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 4 |
| Функція відкладеного старту | Немає |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 89 142 ₴


