Акустичні колонки Taga Harmony TAV-506F v.2 Black

- В наявності
- Код: 23592791
23 477 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Друга версія TAV-506 — це не та сама модель, що й попередня, лише з кількома косметичними змінами, а повністю перероблена структура, яка виводить цей комплект на абсолютно новий рівень якості звуку.
Головним завданням для наших дизайнерів та інженерів-акустистів було поєднати високоякісний звук у стереосистемах (для передніх колонок) і неймовірну динамічну роздільну здатність у домашньому кінотеатрі. Це може здатися легким завданням, але лише кілька компаній у світі з виробництва гучномовців можуть досягти такого рівня, і TAGA є однією з них.
Справа не лише у використанні найкращих компонентів і чудового дизайну, але справжнє мистецтво за лаштунками дизайну — це остаточне налаштування тонального балансу, і саме тут наші акустики показали свою майстерність.
Кінцевим ефектом є гладкий характерний, деталізований і збалансований звук із величезною динамікою та насиченим звуком високої роздільної здатності, який чутно в усьому діапазоні частот.
Додаючи до цього привабливий, але все ще класичний вигляд, TAV 506 v.2 є чудовим вибором як для стереосистем, так і для домашніх кінотеатрів.
Домашній кінотеатр або передній стереодинамік.
Спікери:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Taga Harmony |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 10,2 kg |
| Імпеданс | 6 Ohm |
| Код виробника | TAV506FV2 |
| Максимальна потужність | 500 W |
| Низькочастотний перетворювач | 2x133mm |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 120 W |
| Твітер | 25mm |
| Частотна характеристика | 42-25000 Hz |
| Ефективність | 89 dB |
- Ціна: 23 477 ₴




