Акустичні колонки фронтальні Indiana Line Tesi 561

- В наявності
- Код: 55254375
16 522 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Indiana Line — один із провідних італійських брендів, що пропонує гучномовці та колонки для встановлення. Його історія та традиції сягають 1977 року. Метою інженерів і дизайнерів, що працюють для бренду Indiana Line, залишається найвища якість виконання в поєднанні з раціональним використанням комплектуючих. Все це для того, щоб отримати звук, який значно перевищує параметри, які можна отримати в аналогічному ціновому діапазоні.
Довговічна та естетична конструкція
Корпус колони Indiana Line Tesi 561 поєднує класичні форми з сучасними закругленими кутами. Колона серії Tesi, яка є справжньою сутністю італійського дизайну, оздоблена міцним та естетичним вініловим шпоном. Випускається в двох колірних варіантах - чорний дуб або світлий горіх. Модель Tesi 561 відмінно впишеться в інтер'єр практично будь-якого розташування. Цей динамік не тільк
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Indiana Line |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 13,7 kg |
| Імпеданс | 6 Ohm |
| Мoдель | Tesi 561 |
| Максимальна потужність | 150 W |
| Низькочастотний перетворювач | 160mm |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 150 W |
| Твітер | 26mm |
| Частотна характеристика | 35-22000 Hz |
| Ефективність | 92 dB |
- Ціна: 16 522 ₴










