Акустичні фронтальні колонки JBL L82 Classic Blue (JBLL82CLASSICBLU)

- Немає в наявності
- Код: 108009923
9 999 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
L82 Classic
2-смуговий 8-дюймовий (200 мм) поличний динамік
L82 Classic — це компактний 8-дюймовий (200 мм) 2-смуговий поличний гучномовець, який має передові акустичні технології JBL у поєднанні з виразним ретро-стилем, натхненним його старшим братом: L100 Classic. Вінтажний дизайн гучномовця L82 Classic включає сатинований корпус із натурального шпону волоського горіха та вражаючу пінопластову решітку Quadrex, доступну в чорному, помаранчевому або синьому кольорах. У привабливому корпусі розміщені сучасні акустичні компоненти, які забезпечують неймовірне звучання, яке задовольнить кожного меломана.
Функції
Ретро-дизайн у характерному стилі JBL із пінопластовою решіткою Quadrex у трьох кольорах на вибір: чорний, горілий помаранчевий або темно-синій
8-дюймовий (200 мм) литий каркасний НЧ-динамік із конусом Pure Pulp із фазоінвертором і налаштованим переднім портом.
Атласний шпон зі справжнього горіха.
Опис
L82 Classic
Загальні технічні дані
Двосмуговий поличний гучномовець
Розмір і матеріал низькочастотного перетворювача 8" (200 мм) НЧ-динамік з діафрагмою Pure Pulp (JW200PW-6)
Розмір і матеріал високочастотного перетворювача 1" (25 мм) титановий купольний твітер (JT025TI1-4)
Рекомендована потужність підсилювача 25–150 Вт RMS
Опір 8 Ом
Чутливість динаміка 88 дБ (2,83 В/1 м)
Частотна характеристика 44 Гц – 40 кГц (-6 дБ)
Частота кросовера 1,7 кГц
Тип корпусу «Книжкова полиця» з переднім портом
Оздоблення корпусу Оригінальний шпон волоського горіха
Розміри з решіткою (В x Ш x Г) 472,8 x 281 x 315,5 мм
Перемикачі Регулювання рівня високої частоти
Тип входу П'ятиконтактні позолочені клеми з гвинтами
Вага виробу 12,7 кг
Вага 29 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Полична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 12,7 kg |
| Імпеданс | 8 Ohm |
| Код виробника | L82 |
| Мoдель | L82 CLASSIC BLU |
| Низькочастотний перетворювач | 200mm |
| Розподіл | JBL |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 150 W |
| Твітер | 25mm |
| Частотна характеристика | 44-40000 Hz |
| Ефективність | 88 dB |
- Ціна: 9 999 ₴




