Навушники без мікрофона Focal Stellia

- В наявності
- Код: 80136834
181 865 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Чіткий звук всюди!
Закриті навушники для дому та подорожей. Ці високоякісні навколовушні навушники, виготовлені у Франції компанією Focal, оснащені динамічними перетворювачами компанії нового покоління, здатними відтворювати дуже широкий діапазон частот (від 5 Гц до 40 кГц) при роботі з низьким акустичним навантаженням. Завдяки багатьом передовим технологіям, які використовуються в її електроакустичних динаміках (самонесуча звукова котушка з чистої міді, «М»-подібна берилієва діафрагма), Stellia забезпечує ідеальний звук, від чіткості басів до деталей найвищого рівня. тони. Крім того, Stellia має дуже низький опір 35 Ом, тож навушниками можна легко керувати з виходів мобільних пристроїв і відчути чистий звук всюди.
Focal Stellia - повний комфорт і унікальна обробка
Stellia використовує механічне оголов’я та конструкцію хомута, розроблену для навушників Focal Utopia. Безперервна крива між цими двома елементами забезпечує чудовий комфорт, незалежно від форми та розміру обличчя та голови слухача. Високоеластична піна з ефектом пам’яті, яка використовується в амбушюрах, також підвищує комфорт.
Ці високоякісні навколовушні навушники, виготовлені у Франції компанією Focal, оснащені динамічними перетворювачами нового покоління компанії, здатними відтворювати дуже широкий діапазон частот (від 5 Гц до 40 кГц) під час роботи з низьким акустичним навантаженням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Focal |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид навушників | Повнорозмірні |
| Мікрофон | Без мікрофону |
| Користувальницькі характеристики | |
| Динаміка | 100 dB |
| Довжина кабелю | 3m |
| Імпеданс | 35 Ohm |
| Мoдель | Stellia |
| Роз'єм | Jack 3,5mm, XLR |
| Доля | Studyjne |
| Частотна характеристика | 5-40000 Hz |
- Ціна: 181 865 ₴






