Навушники без мікрофона Sennheiser HD 490 PRO Black (700286)

- В наявності
- Код: 163554068
21 573 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Sennheiser HD 490 PRO (HD490 PRO)
Тип і технологія підключення
Якість звуку та об’ємний звук
Додаткові функції
Сумісність
Імпеданс і матеріали
?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sennheiser |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Без мікрофону |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 260g |
| Дизайн | Otwarte |
| Довжина кабелю | 1,8m |
| Мoдель | HD 490 PRO |
| Роз'єм | Jack 3,5mm, Jack 6,3mm |
| Доля | Studyjne |
- Ціна: 21 573 ₴










